1. Головна
  2. >
  3. Культура

Пасха під час пандемії: у Мукачеві збільшать кількість святкових богослужінь

565
Культура Новини Мукачева

Кількість пасхальних богослужінь збільшать, а вірян закликають дотримуватися карантинних вимог під час відвідин храмів та освячення пасок.

Пасха під час пандемії: у Мукачеві збільшать кількість святкових богослужінь

Про це йшлося під час зустрічі представників релігійних конфесій міста, які цьогоріч відзначатимуть свято Пасхи 2 травня, та міської влади, що відбулася напередодні. Серед присутніх декан Мукачівського деканату Мукачівська греко-католицької єпархії о. Василь Копин, секретар Мукачівської єпархії УПЦ о. Віктор Місо, настоятель Успенського храму Закарпатської єпархії Православної церкви України о. Сергій Потюк.

Як поінформували у міськраді, задля недопущення збільшення кількості хворих на коронавірус вірян та священнослужителів закликали дотримуватися карантинних обмежень під час Великодніх богослужінь. 

"У церквах громади будуть нанесені спеціальні розмітки для дотримання соціальної дистанції. Також вірян закликають уникати значних скупчень людей, дотримуватися соціальної дистанції та маскового режиму під час відвідування богослужінь.

У храмах громади максимально збільшать кількість релігійних церемоній пов’язаних з освяченням пасок. Через засоби масової інформації, а також під час проведення богослужінь вірян інформуватимуть щодо порядку богослужінь та освячення пасок 02-03 травня цього року", - повідомили у міськраді. 

Також зазначено, що за необхідності буде проведено додаткові наради та вжито відповідні заходи у разі, якщо в країні будуть змінені карантинні правила або введені якісь додаткові заходи щодо відзначення Пасхи в цьому році.

Нагадаємо, Уночі в Мукачеві згорів автомобіль.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber