1. Головна
  2. >
  3. Культура

У Виноградові набуває популярності послуга «Книга на замовлення» (ФОТО)

661
Культура Новини Виноградова

Маючи такий потужний ресурс у місті потрібно ним користуватись. Обирай улюблений жанр і занурюйся в інший вимір життя.

Як для здорового організму потрібна хороша їжа, так і розум потребує правильного «харчування». І не кожний може задовільнитись соцмережею та телевізором. Хороша книга може закрити цю жагу до нового світу та спокійного відпочинку. Довіряючи всі свої знання і досвід книгам, люди навчилися зберігати їх. Скарбницями книг називають бібліотеки. У перекладі з давньогрецької мови слово "бібліотека" означає приміщення, де зберігаються книги ("бібліо" – книга, "тека" – сховище). Давні єгиптяни називали їх "аптеками для душі", тому, що книги робили людську душу благородною, а розум сильним. 

Бібліотека не тільки зберігає знання, це місце, де кожний знайде книгу по душі та відкриє для себе новий світ, скористається новітніми інформаційними послугами . Вважати, що в бібліотеках зберігаються тільки старі книги і нічим вони вас здивувати не зможуть - хибна думка. Адже список книг нашої рідної Виноградівської центральної бібліотеки постійно поновлюється новими шедеврами.

Ось і недавно 827 назв нових книг центральна бібліотека і бібліотека-філія для дітей отримали по програмі «Поповнення бібліотечних фондів» від Українського інституту книги. Це  книги на будь-який смак:   твори українських та  зарубіжних авторів,   як художні так і нон фікшн, історичної, правознавчої тематики, мотивуючі книги, книги  з мистецтва, книжкові серії, актуальні в молодіжній читацькій аудиторії, різноманітна дитяча література виключно українською мовою.

Та час локдауну та «червона зона» вносить корективи в наше життя й зокрема в роботу Виноградівської районної бібліотеки. І хоч зараз бібліотеки на карантині,   але в онлайн режимі вони інформують користувачів про нові надходження шляхом оформлення віртуальних виставок, буктрейлерів, організовують онлайн заходи до ювілеїв письменників, пам’ятних дат.

Обрати та отримати обраний твір можна завдяки новій послузі «Книга на замовлення». В замовленні вказуйте автора та назву книги. Коли замовлення буде сформоване, підібрані книги чекатимуть на Вас!

Видача книг відбуватиметься двічі на тиждень: четвер-п’ятниця з 10:00 до 14:00 к.ч.

Обирай книгу. Читай та стань успішним.

А яку останню книгу прочитали ви?

Читайте також: