1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Прем’єра Закарпатського угорського драматичного театру в Берегові (ФОТО)

06.03.2021 13:00 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Цього разу артисти винесли на суд глядачів кабаре-виставу “Köszi, köszi...!” (“Дякуємо, дякуємо…!”).

Уперше в ролі режисерів–постановників дебютували провідні актори колективу Наталія Гал та Магдолна Ваш. Вони об’єднали в єдине органічне дійство популярні сценки з відомих творів корифеїв жанру Фрідьєша Карінті (“Не знаю, але мені дружина підозріла”), Андора Габора (“У мене поганий настрій, тату”), Єнева Гелтаі (“Полюсний мандрівник”), Міклоша Леврінца (“Панянка за роялем”), Ференца Молнара та Єнева Рейте (“Бомбони Геркулеса”).

Кажуть, якщо жінка не знає, чого бажає, вона всерівно цього хоче. Ще відомий письменник Антал Серб сказав, що жінки всі одинакові: лише одні такі, а решта – інші. Існують два способи їх розпізнати, лише їх ніхто не відає. Роздумовуючи над стосунками між чоловіком і жінкою, Фрідьєш Карінті дійшов до висновку: “Чи можуть бути відвертими ці відносини, якщо так, то чому б ні”.

Знаємо ще багато афоризмів на цю тему, про лабіринти жіночої душі.

Найбільш притаманні риси кращої половини людства в гумористичному розрізі й намагились продемонструвати зі сцени артисти угорського
драмтеатру. Актори не зваживались навести лад у даному питанні, щоб оголити втаємничені загадки жіночої душі або доказати беззаперечні вади їх характеру, не давали надійного рецепту “обслуговування” наших подруг.

Артисти лише спробували розбудити в уяві глядача найбільш природнівідчуття людських відносин, показати типові, часом смішні ситуації,
переглянувши які можемо стверджувати: як би не старались зіпсувати, ажиття всерівно прекрасне.

Розкрити ці “глибинки” акторам вдалося! Блискуче відтворили на сценісказане автори вистави-кабаре Наталія Гал та Магдолна Ваш, їх досвідченіколеги Імре Сабов, Аттіла Ференці, Мелінда Орос, Сілард Сільваші, Іштван Шевтер, Юлія Д.Форноші. Не випадали із загальної картини молоді Адріана Чейке та Язмін Гецел. Вдало доповнювала спів артистів піаністка ДіанаАнтал.

Вдячна публіка довго стоя аплодувала акторам за майстерність, раз-на-раз знову повертаючи їх на підмостки. Насамкінець артистам піднесли два розкішні кошики квітів.

Після вистави із вдалим дебютом членів театру вітали Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла та керівник проекту “Культурний караван Закарпаття” Крістіна Кудлотяк. Дипломат, майже семирічна каденція якого в області завершується, користуючись нагодою, вітав жінок із святом, що вже на порозі. А від шанувальників таланту акторів останні отримали величезний торт, який тут разом і спожили.

Наступна, уже показова вистава кабаре, відбудеться в Берегові 9 березня, після чого артисти виступлять з нею в Угорському домі в Мукачеві.

Нагадаємо, браконьєром, який убив вагітну оленицю в НП "Синевир", зайнялась прокуратура

Читайте на ГК:Вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка: у закарпатця знайшли цілий арсенал зброї на продаж (ФОТО)
Читайте на ГК:Епідемія грипу на Закарпатті: відомо, де та які школи перейшли на "дистанційку"
Читайте на ГК:Пам'ятка архітектури ледь не перетворилася на попіл: на Берегівщині рятували храм від вогню (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська