1. Головна
  2. >
  3. Культура

Закарпатська співачка Мирослава Копинець зняла кліп присвячений людям з психічними вадами (ВІДЕО)

231
Культура Міжгір'я

Відома закарпатська співачка Мирослава Копинець знялася в кліпі на пісню «Прийшов, прийшов, приталапав» в якому використано документальні матеріали з обласної психіатричної лікарні у Вільшанах.

Закарпатська співачка Мирослава Копинець зняла кліп присвячений людям з психічними вадами (ВІДЕО)

Двигуном проекту був колишній лікар медичного закладу Віталій Баранов (позивний “доктор Шумахер”), якому вдалося об’єднати команду небайдужих до чужих проблем людей. Мирослава Копинець — Прийшов, Прийшов, Приталапав (відеокліп, камерна версія).

Унікальний проект, створений волонтерами. Цей відеокліп — заклик до почуттів людей, які сплять у своїй байдужості і гублять душу, не відчуваючи болю тих, хто поруч.• аранжування: Олександр Соліч (Моральний Кодекс)• звукорежисер: Генадій Девятов• монтаж: Віталій Баранов

Дякую:• Мирославі Копинець за ніжний голос і велике серце• колективу і хворим Вільшанської ОПЛ за неповторні миті життя• Василю Рішку, Павлу Федаці і Йосипу Чернію за безцінні відеоматеріалиДякую тим, кого вже нема з нами: головний лікар Фома Чекан, режисер Сергій Гаєвий і друг Костя Відибіда зі зйомочної групи, дорогі хворі, чиї земні стежки дійшли кінця…Тут розміщую камерну версію, з інтро і аутро. Офіційна — на ютубі, – пише Віталій Баранов на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Нагадаємо, закарпатка, яку помітили у Мукачеві із головним героєм шоу "Холостяк": що про неї відомо (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber