1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Культура

Юні актори Хуста представили незвичний казковий мікс (ФОТО)

09.02.2021 09:50 Культура 0

У Закарпатському обласному театрі драми та комедії показали дитячу виставу – веселу казку за мотивами п’єси Сергія Гержика “Дві попелюшки і п’ять Покемонів”.

Це літературна версія та режисерська постановка В’ячеслава Давидюка. Юні актори – талановиті школярі, гуртківці театру, а саме учасники нового студійного проєкту “Іскра”. - повідомляє ko.net.ua

“Мені завжди цікаво спостерігати, як оживає дивоказка в дитячих очах, тим паче коли це першопрочитання неординарної п`єси. А передісторія цієї вистави така: за два місяці до нового року ми створили проєкт “Іскра” для залучення юних талантів – дітей шкільного віку, їхніх друзів-школярів, які б прийшли подивитися на гру ровесників тощо. Тобто наша мета: популяризувати театр серед юні. Ну, а щоб її – юнь – зацікавити, потрібен особливий неординарний творчий підхід, тому наш вибір зупинився на дуже незвичній п`єсі Сергія Гержика, яку я дописав, доопрацював і вирішив поставити на сцені разом із гуртківцями.

Діти – талановиті, відповідальні, виховані, чемні. Я дуже ними задоволений, з кожним показом вони ростуть у своїх образах, природніше втілюються в ролі. Будемо й надалі працювати, розвивати акторську майстерність, бо потенціал – потужний”, – розповів про юних акторів В`ячеслав Давидюк.

За сюжетом п`єси, режисер намагається поставити новорічну виставу, проте герої переплутали сценарії казок, від чого закручується не менш цікава й непередбачувана весела історія. До речі, режисера грає учень 8 класу Хустської ЗОШ I-III ст.№4, вихованець театрального відділу Школи мистецтв м.Хуста Кирил Денейко. Хлопчина зізнається, що мріє стати професійний актором – талановитим й упізнаваним.

“Мені дуже подобається грати в театрі, а саме творча атмосфера, яка тут панує, можливість самовираження у різних образах, спілкування з друзями. Ми швидко знайшли спільну мову з нашим наставником, режисером В`ячеславом Давидюком, нам цінні його поради, цікава співпраця, тому починаємо думати над новими постановками”, – розповідає юний актор Кирил.

Загалом у виставі під незвичною назвою і з не менш незвичним та закрученим сюжетом задіяно 8 акторів віком від 6 до 17 років.

Маленьким глядачам вистава сподобалася. Кажуть, що із нетерпінням чекатимуть на нові покази гуртківців, бо це незвично та весело.

Нагадаємо, ДТП на Закарпатті: з'явилося фото аварії за участі вантажного транспорту (ФОТО)