1. Новини Закарпаття
  2. >

Помста політикам: молодий закарпатський письменник отримав "Золотий хрін"

03.02.2021 08:15 Культура

Премію "Золотий хрін" отримав Андрій Любка.

Премію

Це щорічна премія за "найгірший (недоречний, брутальний, позбавлений смаку) опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури". Шанси на перемогу є також у мастурбації та сумнівних описів прелюдії до інтиму, - повідомляє bbc.com

 

Зараз "тріумфальною" стала сцена жорсткого сексу в одному зі штабів партій, яку автор зобразив як метафоричну помсту всім українським політикам - працівниці партії "вставляли за незаконну приватизацію" та анальним проникненням нагадували про "злочинний режим Януковича".

Це роман про письменника на ім'я Роман, який хоче написати "малий український роман" - МУР (журі відзначило, що ігри зі словом "роман" та іменем "Роман" у сучасній українській літературі все ж уже були).

При цьому головний герой ще й шукає дружину, яка б стала для нього музою, і робить це емпіричним шляхом - тобто багато займається сексом. Особливо журі звернуло увагу на секс з функціонеркою одного з партійних штабів Міленою.

"Я дер її, як останню сучку. В якийсь момент я усвідомив, що це моя помста усій українській політиці. Оскільки українські політики роками мали нас усіх у дупі, то тепер я мав у дупу її, українську політику. Я вставляв їй за незаконну приватизацію, бив по сраці за вбивство Чорновола, тягнув за волосся за Стіл національної єдності і поразку Помаранчевої революції, … за злочинний режим Януковича й політичні репресії, і кінчив у неї, навіть не спробувавши вийти, за всі сфальсифіковані вибори і змарновані надії нашого народу! Ось що я думаю про їхню політику".

"Ось так невинна дівчина, яка просто шукала роботу, постраждала за всю політику", - відзначив один з членів журі Андрій Дрозда.

Нагадаємо, мер Миколаєва синхронно перекладав слова депутатів (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Масштабна пожежа на Закарпатті: площа випаленої землі зросла на 6 га (ФОТО)
Читайте на ГК:Як очистити кеш Telegram без втрати важливих даних: поради фахівців
Читайте на ГК:Буде цікаво, як місцевим так і туристам: в одній з туристичних родзинок Закарпаття з'явилася цікава фото-локація (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська