1. Головна
  2. >
  3. Культура

Хустянам показали "Схід сонця" / ФОТО, ВІДЕО

205 Культура Новини Хуста

"Схід сонця" - під такою назвою сьогодні відкрилася неординарна виставка живопису в Хустській міській картинній галереї.

17 художників народного творчого об`єднання "Митець Верховини" презентували хустянам та гостям міста 49 полотен, на кожному з яких зображено красу вранішньої зорі. Свої роботи на виставці представили й живописці з Берегівщини, Міжгірщини та Виноградівщини.

- Ми вирішили долучитися до Міжнародного проекту "Схід сонця", мета якого привернути увагу громадськості всього світу до проблем духовності та пошуку гармонії через мистецтво. Подібні мистецькі акції відбуваються сьогодні водночас у різних країнах. Приємно, що мої колеги радо відгукнулися на запрошення, і спільно за кілька днів ми організували тематичну виставку, - розповів "Голосу Карпат" організатор експозиції, голова народного творчого об`єднання "Митець Верховини" Валерій Дьордяк.

За словами учасників мистецького заходу, слоган проекту "Митці - за мир" сьогодні як ніколи є актуальним і важливим для українців.

- Наша мистецька спільнота не могла залишитись осторонь акції за мир. Дай Боже, аби нарешті у нашій країні перестала литися кров і запанував добробут. Свої роботи художники малювали від серця, із самими добрими думками, тож, гадаю, усі побажання збудуться, - зазначив учасник виставки Павло Кляп.

Відвідувачі виставки відверто ділилися своїми емоціями та враженнями від представлених картин.

- Я захоплена різноманітністю полотен, яскравістю фарб, теплими сонячними відтінками. Неймовірно, скільки кольорів та їх відтінків можна побачити на фоні сходу сонця. Виставка вражає. Бажаю подальших творчих успіхів талановитим хустським митцям, - поділилася враженнями гостя з Берегова Ольга Сакалош.

Мистецький захід відбувся в рамках Міжнародного проекту, заснованого благодійним фондом "АВЕ" в особі президента Р. Колобової та за сприяння Експериментального творчого об'єднання "Південна Пальміра" Державної установи "Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського".