1. Новини Закарпаття
  2. >

Жертви ґвалтівника – чоловіки: закарпатського лікаря підозрюють у злочинах сексуального характеру відносно своїх пацієнтів

09.03.2024 12:10 Кримінал незвичайно

На Закарпатті лікар ґвалтував пацієнтів-чоловіків та знімав на відео, - ЗМІ.

На Закарпатті лікар ґвалтував пацієнтів-чоловіків та знімав на відео, - ЗМІ.

На Закарпатті лікар накачував своїх пацієнтів ліками та, поки вони були у відключенні, ґвалтував. Жертви – чоловіки. Усі процеси лікар знімав на відео.

Про це пише ТСН .

На Закарпатті пацієнти, нічого не підозрюючи, зверталися до лікаря, а ставали жертвами сексуального насильства. Але це ще не все. Лікар ґвалтував пацієнтів-чоловіків та знімав усе на відео. Про жах в одній із місцевих лікарень розповів місцевий журналіст. Він назвав ім'я ґвалтівника.

"Лікар Іршавської лікарні на робочому місці надавав своїм пацієнтам препарати, від яких вони або непритомніли, або не могли зрозуміти, що відбувається навколо".

Тільки за січень у смартфоні медика виявили 260 фото та відео інтимного характеру, а ось скільки часу він таке робив і скільки насправді чоловіків постраждали, можна лише здогадуватись.

Інший місцевий журналіст Роман Келемен зазначає , що окрім цього лікар ставив фото оголених чоловіків на аватарку їхніх номерів, і коли вони йому дзвонили, висвічувалися фото з непристойною поведінкою лікаря з пацієнтом. А викрив лікаря у домаганнях до пацієнтів колега, і те, що застукав "на гарячому".

Як з'ясували журналісти пізніше, багато інших медиків лікарні знали, що відбувається за дверима кабінету ґвалтівника, але довго мовчали.

Про інцидент стало відомо лише наприкінці лютого, нині "лікаря" звільнено. І це сталося лише після того, як одна із жертв звернулася нарешті до поліції. У прес-службі поліції місцевому виданню відповіли, що медику поки що повідомлено про підозру та його відправили під нічний домашній арешт. Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до семи років. Проте офіційних заяв від поліції на момент запису відео не було.

Читайте також: 

Бойовий медик із Закарпаття, що загинув рятуючи інших: історія Героя, пам'ять про якого не згасне (ВІДЕО, ФОТО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська