1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

СБУ викрила агітатора, який закликав відокремити Закарпаття від України та виправдовував збройну агресію РФ

1028
Кримінал Закарпаття

Контент зловмисник брав здебільшого з російських пропагандистських медіа.

СБУ викрила агітатора, який закликав відокремити Закарпаття від України та виправдовував збройну агресію РФ


Про це повідомляє Пресслужба СБУ в Закарпатській області.

"За даними слідства СБУ, до протиправної діяльності причетний мешканець Мукачівського району. У забороненій соціальній мережі «Однокласники» він поширював дописи, в яких виправдовувалися агресивні дії росії проти України. Крім того, агітатор репостив заклики підготувати петицію стосовно «необхідності» відокремлення Закарпаття від України", - йдеться у повідомленні. 

Контент зловмисник брав здебільшого з російських пропагандистських медіа. У цих дописах заперечувалася причетність рф до нанесення ракетних ударів по цивільним об’єктам, а також об’єктам енергетики.

"Аргументувалися «благі» наміри країни-терориста, визнавалися правомірними проведення псведореферендумів на тимчасово окупованих територіях. Ініційована СБУ судово-лінгвістична експертиза підтвердила злочинні дії фігуранта", - зазначили у відомстві. 

Слідчі СБУ повідомили агітатору про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: - ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України); - ч. 2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників).

Оперативні та слідчі дії проводилися Управлінням Служби безпеки України в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber