1. Новини Закарпаття
  2. >

Не дивуйтесь, якщо вам особисто зателефонує губернатор: у Закарпатті досі не зловили шахраїв

14.02.2024 13:00 Кримінал Актуально

Підставні особи називаючись Віктором Микитою виманюють гроші у людей.

Підставні особи називаючись Віктором Микитою виманюють гроші у людей.

На Закарпатті продовжують фіксувати активізацію шахрайських дій з боку поки що невстановлених осіб, які дзвонять, пишуть підприємцям регіону та, представляючись головою ОВА Віктором Микитою, просять зробити грошові внески на підставні рахунки з метою власної наживи.

"Наголошую, що я ніколи не звертаюся з такими проханнями. Тому прошу всіх бути пильними й повідомляти правоохоронні органи про факти такого шахрайства", - повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Якщо ви благодійник і бажаєте допомогти армії, перерахувавши кошти на благодійні рахунки Закарпатської ОВА, будь ласка, передзвоніть та впевніться, що маєте справу з обласною військовою адміністрацією.

Водночас нагадую, що актуальні реквізити можна знайти на офіційному сайті Закарпатської обласної військової адміністрації.

Зараз за цими фактами працюють правоохоронні органи для пошуку та притягнення шахраїв до відповідальності. Відкрито кримінальні провадження, розпочато слідство.

"Дякую за пильність та повідомлення щодо шахрайства", - зазначив губернатор. 

Читайте також: Сергій Гайдай повертається до Закарпаття: відомо яку посаду запропонували колишньому очільнику Луганської ОВА (ФОТО)