1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

"Вбивця живе поруч, а це може спричинити наслідки": сім'я вбитого рома з Виноградівщини страйкує в Ужгороді під судом (ФОТО)

6422
Кримінал Новини Виноградова

Під Закарпатським апеляційним судом зібралася родина та друзі загиблого Миколи Богара, якого позбавили життя у селі Підвиноградів.

"Вбивця живе поруч, а це може спричинити наслідки": сім'я вбитого рома з Виноградівщини страйкує в Ужгороді під судом (ФОТО)

Таким чином близькі до померлого намагаються підтримати сторону звинувачення, адже незабаром має відбутися клопотання сторони захисту підозрюваного у вбивстві, щодо зміни йому  запобіжного заходу. 


Тож, родина та близькі загиблого намагаються недопустити змін. Сторона обвинуваченого намагається клопотати про те, аби злочинця відпустили під заставу або ж відпустили з під варти.  

Як виявиляється обвинувачений живе поруч, як сусід, біля родичів загиблого й само собою, це може спровокувати конфлікти, наслідки яких можуть бути вкрай небезпечними. 

До слова, подібну акцію родина загиблого Миколи Богара провела й під судом у  Виноградові. 

Відтак, 9 січня під Виноградівським судом зібрався мирний страйк людей, які вимагають справедливого і законного розв'язання цієї ситуації.

Сім'я вбитого Миколи Богара, в якій є 10 дітей, просить апеляційний суд не скасовувати рішення місцевого суду про взяття під варту обох зловмисників. Родичі загиблого і підсудні живуть по сусідству. Тому є загроза сутичок, ба, навіть самосуду.


Нагадаємо, 27 листопада до правоохоронців надійшло повідомлення про масову бійку, під час якої кілька осіб отримали тілесні ушкодження.


Читайте також: 
Закарпатцям слід готуватись: в Міненергетики починають бити на сполох

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber