1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Переїхало кілька автобусів: 18-річна українка трагічно загинула в Ізраїлі

215

Емілія Мартиненко тікала від війни в Україні, батьки відправили її в місто Хайфа, де мешкають її дідусь та бабуся. Але там сталася трагедія, дівчину переїхало кілька автобусів.

Переїхало кілька автобусів: 18-річна українка трагічно загинула в Ізраїлі

Наразі правоохоронці з'ясовують обставини трагічної загибелі 18 - річної дівчини. За даними слідства у грудні 2022 року дівчину переїхало декілька автобусів. Сім'я загиблої має намір подати цивільний позов проти компанії, автобус якої, ймовірно, збив дівчину. Про це передає ТСН. 

За інформацією правоохоронців, у ніч проти 16 грудня 2022 року тіло Емілії було виявлено на вулиці у Хайфі, якою проходить маршрут системи швидкісного автобусного транспорту "Метроніт".

Наразі відомо, що безпосередній підозрюваний у загибелі дівчини – водій автобуса, він залишив місце ДТП, але його затримали за кілька годин. 

Вже наступного дня слідчі виявили сліди крові покійної ще на п’яти автобусах "Метроніту". Є підозра, що Емілію переїхали кілька автобусів транспортної системи, через що стало складно встановити, який саме з них спричинив смерть. Також було встановлено, що Емілію збили за чотири години до моменту її виявлення. Вона кілька годин пролежала на дорозі, стікаючи кров'ю.

За декілька годин до смерті дівчина телефонувала рідним і розповіла, що перебуває на автобусній зупинці біля клубу і що хтось до неї пристає.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber