1. Новини Закарпаття
  2. >

Російський вояка зі Пскова зґвалтував в Україні немовля

12.04.2022 15:35 Кримінал

Президент Володимир Зеленський заявив про встановлення особи російського військового, який на тимчасово окупованій території України вчинив сексуальне насильство состовно немовляти.

Президент Володимир Зеленський заявив про встановлення особи російського військового, який на тимчасово окупованій території України вчинив сексуальне насильство состовно немовляти.

Повідомив глава держави, звертаючись до Сейму Литви 12 квітня відеозв'язком.

Зеленський розповів, що в Україні зафіксовані сотні випадків згвалтувань, в тому числі неповнолітніх дівчат, і зовсім маленьких дітей.

"І навіть немовля! Про це просто страшно говорити. Але це правда, це було.

Встановлена навіть ця особа, цей російський вояка Бичков. Зі Пскова. Десантник чи спецпризначинець, який відправляв товаришам відео. Відео того, що він робить з немовлям. Як він знущається з немовляти!

Ось такий російський військовий. "Захисник" дітей. Ось така "спецоперація", яку спланували в Москві. Ось така історія боротьби за "русский мир". Ось з таким тепер буде асоціюватись російська армія, російські десантники. Зі Пскова.

Російські пропагандисти мабуть вже почали це виправдовувати. Мабуть скажуть, як завжди, що цього не було, а якщо було – то це захист "російськомовних". І цей злочин – як і кожен такий злочин – залишиться на відповідальності в тому числі й пропагандистів. В тому числі тих, хто виховує таких десантників. Зі Пскова.

І в тому числі тих у Європі, хто ще досі не вимикає російську пропаганду з телемереж.

І мені цікаво. А як зараз міністр оборони Росії та інші автори цієї "спецоперації" оцінюють її ось такі результати? Після ось навіть таких злочинів. Після ось навіть такого "подвигу" російського солдата Бичкова?

Може, російський міністр оборони запросить таких псковських десантників для захисту своїх дітей та онуків? Чи не захоче такого, шановний пан міністр? Впевнений, побоїться".

Нагадаємо, Загинули двоє немовлят: подробиці трагедії у розстріляному Малині на Житомирщині

Читайте на ГК:В Україні відновлять роботу мобільних бригад з вакцинації проти COVID-19
Читайте на ГК:Морпіхи з Маріуполя: Ми не здавали позицій, пам'ятайте ціну цього спротиву (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Військовозобов'язані використовують нову "схему" втечі за кордон
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська