1. Новини Закарпаття
  2. >

Окупанти викрали в Росію 2389 українських дітей - МЗС

21.03.2022 17:50 Кримінал ВАЖЛИВО

Російські окупаційні війська незаконно вивезли з тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини на територію РФ 2389 дітей.

Російські окупаційні війська незаконно вивезли з тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини на територію РФ 2389 дітей.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ України

 "За отриманою інформацією, 19 березня російські окупаційні війська незаконно вивезли на територію Російської Федерації 2389 дітей, які знаходилися в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

Примусове переміщення цивільного населення на територію держави-агресора, зокрема дітей, має ознаки викрадення. Такі дії є грубим порушенням міжнародного права, зокрема міжнародного гуманітарного права.

Руйнуючи будинки та вбиваючи батьків, РФ позбавляє українських дітей батьківської опіки, наражає їхні життя на подальшу небезпеку на території Росії".

МЗС закликало міжнародну спільноту негайно відреагувати на незаконне вивезення дітей, посилити тиск на Росію, аби змусити її припинити варварську війну проти українського народу.

Наголошується, факти викрадення дітей, так само як і сотні інших фактів злочинів російських окупантів проти цивільних людей в Україні, ретельно документуються правоохоронними органами. Винні в цих злочинах будуть притягнуті до відповідальності.

Нагадаємо, У Голландії випустили з-під варти двох українців: відомі причини

Читайте на ГК:У Голландії випустили з-під варти двох українців: відомі причини
Читайте на ГК:"Гребуть все!": СБУ оприлюднила докази мародерства росіян (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Увага: важливе повідомлення для усіх водіїв
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська