1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті до 8 років засуджено колишнього арбітражного керуючого та керівника приватних підприємств

17.05.2021 16:43 Кримінал

За матеріалами Офісу Генерального прокурора.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора.

Закарпатською обласною прокуратурою спільно з Офісом Генерального прокурора підтримано публічне обвинувачення в суді у справі щодо розкрадання майна ТОВ «Закарпатполіметали» – єдиного золотодобувного комплексу Мужіївського родовища на Закарпатті.

За результатами судового розгляду вироком Берегівського районного суду колишнього арбітражного керуючого та керівника низки приватних підприємств визнано винними та засуджено до реальної міри покарання – позбавлення волі на строк 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади на строк 3 роки та з конфіскацією всього належного їм майна.

Під час судового розгляду прокурори довели, що обвинувачені за попередньою змовою між собою, у період 2013-2014 років під час проведення процедури банкрутства заволоділи майном ТОВ «Закарпатполіметали», яке належить Державному підприємству «Укрполіметали» (ч. 5 ст. 191 КК України). Таким чином держпідприємству завдано понад 11 млн грн збитків.

Оскільки засуджені ухилялися від слідства та суду, перебували в міжнародному розшуку, щодо них застосовано процедуру спеціального судового провадження.

Нагадаємо, що Відома кількість легальних мільйонерів та мільярдерів в Україні

Читайте на ГК:На Ужгородщині та Берегівщині 19 травня буде вимушене тимчасове припинення газопостачання: відомо в яких населених пунктах
Читайте на ГК:Закарпатською прокуратурою виявлено заниження податкових зобов`язань підприємством на суму 3,2 млн грн: подано позов до суду
Читайте на ГК:Закарпатських журналістів запрошують ознайомитись з успіхами децентралізації та фінансовими показниками громад Закарпаття (АНОНС)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...