1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові всупереч Генплану і Схемі зонування функціонує нелегальна АЗС (ФОТО, ДОКУМЕНТИ)

20.03.2021 23:10 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

На наступній сесії міськради 25 березня спірну земельну ділянку, на якій стоїть ця заправка, передадуть у приватну власність.

На наступній сесії міськради 25 березня спірну земельну ділянку, на якій стоїть ця заправка, передадуть у приватну власність.

Крім того, власник заправки вже другий місяць не усуває підтверджені Держгеокадастром порушення.

Ще сьогодні земля сільськогосподарського призначення по вулиці Комунальній б/н, на якій функціонує нелегальна АЗС, належить міській раді, але вже на найближчій сесії 25 березня її збираються передати у приватну власність родичам одного з депутатів міської ради. Сам депутат претендує на ділянку поряд.

У понеділок на земельній комісії міськради депутати обговорюватимуть питання відведення у приватну власність двох згаданих земельних ділянок загальною площею 0,53 га (кадастрові номери 2121210100:07:005:0203 та 2121210100:07:005:0204).

Згідно Генплану та Схеми зонування міста, АЗС на тій земельній ділянці бути не може. Проте до Держгеокадастру з проханням провести перевірку міська рада звернулася лише після про нелегальну АЗС у ЗМІ.

Перевірка встановила факт самовільного зайняття земельної ділянки по Комунальній та її використання не за цільовим призначенням. 25 січня проти власника заправки було порушено адміністративне провадження, згідно якого він мав сплатити 4366,55 гривень штрафу та протягом 30-ти днів забрати заправку з комунальної землі про що вручено припис.

Відомо, що станом на 5 березня припис виконаний не був і його виписали знову.

АЗС оформлена на Брошняка Володимира Юрійовича з села Підвиноградів. Основний КВЕД підприємця - роздрібна торгівля пальним. В Єдиному державному реєстрі ліцензій на продаж пального за Брошняком, окрім ліцензії на торгівлю по Комунальній б/н у Виноградові, є ще чотири дозволи на продаж: у селі Чепа по вулиці Миру б/н; у Перечині по вулиці Будівельників 6а; у селі Підвиноградів по вулиці Ардовецькій 133; у Міжгір'ю по вулиці Незалежності 72в.

Згідно українського законодавства "для отримання ліцензії на роздрібну та оптову торгівлю пальним здобувач такої ліцензії повинен надати до органу ліцензування, на ряду з іншими документами також документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об’єкт для виробництва пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об’єкта в експлуатацію, цільове призначення якої відповідає заявленій діяльності".

Згадані документи ФОП Брошняк мав подати ДФС у Закарпатській області і лише так отримати ліцензії.

У податковій на питання журналістів стосовно того, як Брошняку вдалось без документів на землю відповідати відмовились. Контактний номер номер телефону, що вказаний у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на сайті Мінюсту, був недоступний.

Нагадаємо, у Виноградові в рамках «великого будівництва» зруйнували новий тротуар, щоб постелити бруківку.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська