1. Новини Закарпаття
  2. >

У столиці Чехії затримали трьох "домушників"-українців

03.06.2020 19:18 Кримінал

Слідчі у кримінальних справах затримали в Празі двох українців, які, як і ще один їхній співвітчизник, підозрюються в проникненні в будинок.

Слідчі у кримінальних справах затримали в Празі двох українців, які, як і ще один їхній співвітчизник, підозрюються в проникненні в будинок.

В останні місяці поліція Центральночеського краю, зокрема, мала справу з сотнями таких випадків, але злочинців затримати не вдавалося, інформує "Прага".

В даний час поліція вважає затримання пари іноземців одним з найбільших успіхів, а третій співучасник вже перебуває під вартою. За даними поліцейського розслідування, чоловіки несуть відповідальність за проникнення в 11 будинків, але поліція не виключає, що випадків набагато більше. Трійця грабувала будинки в Центральночеському краї, також в Ржічанах, Пардубіцах і Височіні.

«Затримані прибули в ЧР на законних підставах кілька років тому, працювали в будівельній галузі», - сказав представник поліції.

Їх затримали в Празі, де поліція зараз обшукує місця їх проживання.

На думку судово-медичних експертів, переважна більшість крадіжок зі зломом мають однакові особливості.

Злочинці попадали в будинки через зламані двері або вікна.

«Вони зазвичай брали коштовності, гроші, електроніку і парфумерію», - додав Ян Крейчі, заступник директора Центрально-Чеської поліції.

Іноземцям було пред'явлено звинувачення і зараз вони перебувають під вартою, їм загрожує від 2 до 8 років в'язниці.

За словами директора Центрально-Чеської поліції Вацлава Кучери, що стосується інших крадіжок, то існує проблема з доказами.

Проте поліція заявила, що не було доведено, що ця організована банда відповідальна за все крадіжки. З січня по квітень цього року Центрально-Ччеська поліція зафіксувала 1 088 крадіжок зі зломом, що на 196 більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, У Празі на місці пам'ятника Конєву з'явився унітаз

Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент
Читайте на ГК:Вчені почали збірку найскладнішої споруди в історії
Читайте на ГК:Где взять онлайн кредит на карту или оформить кредит на карту без без проверки кредитной истории в Украине
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська