1. Новини Закарпаття
  2. >

У сусідній Румунії затримали двох закарпатців-контрабандистів ФОТО

25.05.2019 23:06 0 Кримінал
 

Протягом кількох днів прикордонна поліція ITPF Сігету Мармаціей проводила відпрацювання «зеленої» зони, що межує із Закарпаттям.

Так, 23 травня о 5 годині ранку в окрузі Сучава було помічено двох людей, що неси на печах об’ємні  пакунки. Поліція затримала двох чоловіків – громадян України, – віком 23 та 27 років, які перенесли з України до Румунії вантаж контрабандного курива – 7 тисяч пачок сигарет, вартістю 81 900 леїв. Про порушення кордону було невідкладно інформовано українських колег. Про це пише Перший кабельний.

Днем раніше, ввечері 22 травня, мобільна бригада прикордонної поліції зупинила авто марки Volkswagen у районі Петрова, округ Марамуреш.

Автомобілем керував 38-річний румунський громадянин, що проживає в окрузі Марамуреш.

Під час перевірки автомобіля прикордонники виявили в багажі 450 пачок сигарет українського походження вартістю 5200 леїв

Того ж дня був затриманий 54 річний українець, який намагався провести через кордон  120 пачок сигарет українського походження. Сигарети конфіскували, а водія – оштрафували на 5000 леїв.

У сфері компетенції прикордонної поліції Бродін було помічено дві групи осіб, які втекли на територію України, залишивши вантаж. У пакунках виявили 12 400 упаковок сигарет українського походження вартістю 145,1 тис. Леїв.

Всього за період проведення операції по боротьбі з  контрабандою, поліція Румунії виявила 20 тисяч пачок сигарет, вартістю 232 тис. леїв.

Нагадаємо, що розшукуваного угорця затримали прикордонники в Ужгороді.

Читайте на ГК:"Не встигають на виклик": як працюватимуть медичні бригади Закарпаття після змін у виклику "швидкої" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Середня зарплатня зросла: скільки отримують закарпатці
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали прокурора "під мухою", - ЗМІ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська