1. Новини Закарпаття
  2. >

«Вперше за 20 років»: курс євро зрівнявся з курсом долара

12.07.2022 22:53 Бізнес

Таке котирування американської та європейської валют на ринках трапилося вперше з 2002 року.

Таке котирування американської та європейської валют на ринках трапилося вперше з 2002 року.

На світовому валютному ринку вперше за 20 років зрівнялися котирування євро та долара США. Курс американської та європейської валют зрівнялися через ризик масштабної рецесії у Європейському Союзі, пише "Мета" з посиланням на Investing.

Курси євро та долара зрівнялися після тривалого падіння європейської валюти сьогодні, 12 липня, близько 12:00 за Києвом. Це сталося вперше з 2002 року. Уже близько 14:00 євро знову почав поступово підійматися, але не стабілізувався.

Протягом тривалого падіння європейської валюти трейдери прогнозували неминучість паритету із доларом США. Це спричинено ризиком рецесії у Європейському Союзі, до якої може призвести шантаж російської федерації енергоресурсами. Через обмеження постачання газу до Європи у блоці може впасти рівень виробництва, що загалом негативно вплине на економіку. Також перед Євросоюзом постає проблема з масштабною інфляцією.

Нагадаємо: Блокування зарплат: “ПриватБанк” розповів, що потрібно знати, щоб залишитися з грошима

Читайте на ГК:Оприлюднено список професій жінок, які зобов’язані стати на військовий облік з 1 жовтня (Список)
Читайте на ГК:“Моторошна історія смертельного кохання”: чоловік розчленував тіло та розклав по валізах і холодильнику (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Постануть перед складним вибором”: Астрологи назвали три знаки Зодіаку на яких у липні чекають серйозні зміни