1. Новини Закарпаття
  2. >

Ціни на газ в Європі на максимумі за чотири місяці

04.08.2020 23:50 Бізнес

На зростання вартості газу впливають відразу кілька факторів: погода, зниження поставок з Норвегії і СПГ, а також зростання імпорту Україною.

На зростання вартості газу впливають відразу кілька факторів: погода, зниження поставок з Норвегії і СПГ, а також зростання імпорту Україною.

Вартість газу в Європі зросла до максимальних показників за чотири місяці. Як пише Інтерфакс у вівторок, 4 серпня, ціни зросли через спекотну погоду, що викликає зростання використання енергії для охолодження повітря.  

Так, напередодні ціна газу на головному майданчику Європи - голландській TTF - підскочила до $ 79 за тисячу кубометрів (у порівнянні з $ 59 в середньому за минулий тиждень). Крім погоди, також серед факторів називаються низький рівень поставок газу з Норвегії та СПГ. Крім того наголошується, що з початком серпня Україна в півтора разу збільшила імпорт газу з Європи.

Поставки перевищили 100 млн кубометрів на добу: у тому числі понад 40 млн куб. м склав фізичний реверс зі Словаччини і більше 60 млн куб. м - віртуальний реверс на словацькому напрямку.На газовому хабі в австрійському Баумгартені - сюди газ приходить через Україну - газ подорожчав до $ 92 за тисячу кубометрів (із середнього рівня в $ 76 на минулому тижні).

Читайте на ГК:Товсту мавпу відправили в "табір схуднення" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Португалія відправляє війська у колишню колонію
Читайте на ГК:У Чехії розбився вертоліт: нікому не вдалось вижити
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...