1. Новини Закарпаття
  2. >

Три вихідні суттєво вплинуть на курс "зеленого" в Україні

13.10.2019 18:18 Бізнес

Експерт озвучив прогноз.

Так, тадиційно в період тривалих свят українці активно здають валюту для забезпечення своїх гривневих витрат.

Це впливає і на вартість валюти. Старший аналітик компанії "Альпарі" Вадим Иосуб зазначив, що курс американського долара в Україні продовжить знижуватися, інформує Тoday.ua.

– Після різкого росту до 25 гривень і вище, курс долара повернувся в середину діапазону 24-25 гривень і поступово рухається в напрямку нижньої межі цього коридору, – говорить експерт Вадим Иосуб. – На найближчий тиждень очікується його зниження. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 24,3 гривні, а готівковий долар у банках — близько 24,2−24,5 гривні.

Глава Національного банку України (НБУ) Яків Смолій повідомив, що на курс гривні фундаментально впливають кілька сезонних факторів: це валютні надходження експортерів агропродукції, які істотно виросли, а також вкладення нерезидентів у цінні папери уряду.

Нагадаємо, за словами експертів, ринок залишається емоційним і схильним до ризику девальваційного руху. Хвилювання з приводу імплементації “формули Штайнмайера” і відставка Олександра Данилюка можуть посилити позиції покупців.

Міжнародне агентство Standard&poor’s прогнозує знецінення гривні. В 2020 році гривня може девальвувати до 27,5 грн/дол., у 2021 – 28 грн/дол., а в 2022 – 28,5 грн/дол.

Нагадаємо, долар в Україні розвернувся на 180 градусів: що трапилося

Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу у п'яти районах поліцейські зафіксували водіїв "під мухою"
Читайте на ГК:Поштовхи до 8-9 балів: геофізики попереджають про землетрус у Карпатах
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (13 жовтня для закарпатців і всього світу)
Стрічка