1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Прямо на кордоні конфіскували автівку, вартість якої близько півмільйона гривень: закарпатські митники назвали курйозну причину (ФОТО)

0 Без кордонів Закарпаття

Спритний закарпатець залишився без штанів і без авто.

Прямо на кордоні конфіскували автівку, вартість якої близько півмільйона гривень: закарпатські митники назвали курйозну причину (ФОТО)

Вчорашній цигарковий контрабандист позбувся на українсько-румунському кордоні «мерса» за півмільйона гривень. Щонайменше три тайники виявили закарпатські митники в позашляховику 42-річного жителя Закарпаття, який напакував салон безакцизними тютюновими виробами та намагався перемістити їх через кордон «зеленим коридором».  

Порушення задокументовано вчора, 13 травня, на митному посту «Дякове», що на кордоні з Румунією.

Як розповідають інспектори-пошуківці, аби дістатися до спеціально обладнаних сховищ, їм довелось демонтувати пасажирські сидіння та знімати декоративне покриття підлоги в салоні транспортного засобу. Загалом із тайників вийняли 955 пачок сигарет марок «Compliment violet», «Compliment blue».

Цікаво, що для зручності виймання тютюнових виробів, спритний закарпатець прикріпив скотчем мотузку, якою з обох боків підтягувалися приховані від митного контролю сигарети. Для них він заздалегідь спеціально виготовив тайники у змінених та обладнаних з обох сторін конструктивних порожнинах порогів та задньому крилі автомобіля.

До слова, відповідно до п.53 ст.4 Митного кодексу України «спеціально виготовлений тайник – це сховище, виготовлене з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України, а також обладнані та пристосовані з цією метою конструктивні ємності чи предмети, які попередньо піддавалися розбиранню, монтажу тощо».

Тож, відносно порушника складено протокол за ч.1 статтті 483 Митного кодексу України. Виявлені сигарети, вартість яких потребує додаткової оцінки, та джип марки «Mercedes Benz» моделі «ML 320 CDI» (2006 р.в.), оцінений у майже півмільйона гривень, вилучено до рішення суду. Санкції даної статті передбачають накладення штрафу у розмірі від 50 до 100% вартості предметів правопорушення та їх конфіскацією, а також можливу конфіскацію автомобіля.

Про це інформує Пресслужба Закарпатської митниці.

Читайте також: Масштабні перевірки на Закарпатті набирають обертів: правоохоронці "трясуть" працівників лісового господарства (ФОТО)

Читайте також: Спроба відокремити Закарпаття від України закінчилася провалом: усі спецслужби полюють на самопроголошеного "міністра" (ФОТО)

Читайте також: