1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Нашпиговані» шкарпетки?: курйозний інцидент закарпатцю “виліз боком” та влетів у копійчину (ФОТО)

271
Без кордонів Новини Виноградова

За можливість підзаробити 25-річний закарпатець залишився без автомобіля.

25-річний студент вирішив ризикнути та «непомітно» перевезти через українсько-угорський кордон майже чотири сотні пачок сигарет, аби підзаробити на перепродажі, але його спіткала невдача і довелось «попрощатися» зі своїм «Мерседесом».

В Угорщину хлопець вирушав через митний пост «Вилок» Закарпатської митниці. Під час проходження митного контролю «невпевнено» стверджував, що не переміщує у своєму транспортному засобі будь-які товари, в т.ч. приховані. Але проведена ретельна перевірка автомобіля в боксі поглибленого огляду підтвердила підозри інспекторів-пошуківців щодо можливого незаконного переміщення предметів. Демонтувавши обшивку транспортного засобу, митники дістали 350 пачок тютюнових виробів з марками акцизного збору України та 20 пачок тютюнововмістного виробу для електричного нагрівання. Цікаво, що виявлені сигарети молодик заздалегідь приховав у чорні шкарпетки, аби не помітили митники, та помістив у конструктивні особливості «німця», зокрема під обшивки кришки багажника та багажного відділення, обшивку дверей та в салоні під кермом.

У своєму поясненні закарпатець зізнався, що виявлені митниками сигарети придбав у смт Вилок, попередньо приховавши їх в авто для перевезення в Угорщину.

Позаяк зазначені дії гр.України мають ознаки порушення митних правил, відносно нього складено протокол за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Приховані від митного контролю сигарети різних торгівельних марок, вартістю понад 30 тис грн, вилучено разом з автомобілем, що використовувався для переміщення прихованих товарів. Його вартість становить майже 200 тис грн. Справу скерують до суду, який і винесе вирок порушнику.

До слова, зазначена стаття митного кодексу передбачає не лише штрафні санкції та конфіскацію предметів правопорушення, а й можливу конфіскацію автомобіля.

Пресслужба Закарпатської митниці

Читайте також: Бум на в’їзді в Україну: прикордонники розповіли про черги з охочих потрапити в Україну

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: