1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Закарпатські митники лише в одній вантажівці виявили тонну незадекларованого товару: у махінаціях підозрюють працівника литовської компанії (ФОТО)

0 Без кордонів Закарпаття

24 рулони не задекларованої імпортної плівки для ламінування опинилися на складі Закарпатської митниці.

Закарпатські митники лише в одній вантажівці виявили тонну незадекларованого товару: у махінаціях підозрюють працівника литовської компанії (ФОТО)

Посадовці управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці запобігли оборудці з незаконного імпорту тонни незадекларованого товару, на якому ділки сподівались зекономити, обійшовши повну сплату митних платежів.

Товар «обладнання для обробки паперу або картону - високошвидкісний автоматичний рулонний ламінатор марки «KOMFI» переміщувався через українсько-словацький кордон у вантажівці. В Україну комплект поставлявся у частково розібраному стані для зручності транспортування, в загальній кількості 5 вантажних місць, вартістю 15,5 тис Євро. Відправляла вантаж литовська компанія на адресу вінницького підприємства.

Однак, під час перевірки напівпричепу транспортного засобу митники виявили на двох палетах незадекларований товар - 24 рулони плівки торгівельної марки  «Paperseal film», загальною вагою майже 1 тонна. 

В подальшому з’ясовано, що працівник литовської компанії  вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Зокрема, надавши митниці документів з неправдивими відомостями щодо найменування, кількості, ваги та вартості товару, що вплинуло на його «розмитнення».

Тож, відносно литовця складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Предмети правопорушення, орієнтовною вартістю щонайменше чверть мільйона гривень, вилучено до рішення суду. Остаточну оцінку товару надасть спеціаліст-ескперт.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

Читайте також: Банда лікарів заробляла на фіктивній інвалідності: ДБР викрило медиків на масштабних махінаціях з документами (ФОТО)

   

Читайте також: