1. Новини Закарпаття
  2. >

Організована банда розбіглася у різні боки: втікачів довелося ловити на суші, витягувати з води і знімати з огорожі (ФОТО)

06.03.2024 11:07 Без кордонів незвичайно

Прикордонний наряд затримав 11 чоловіків, двох з яких довелося витягувати з води, а одного знімати з паркану.

Прикордонний наряд затримав 11 чоловіків, двох з яких довелося витягувати з води, а одного знімати з паркану.

Учора наряди відділу прикордонної служби «Тячів» Мукачівського загону припинили декілька спроб порушення річкової ділянки кордону з Румунією.

Спершу військовослужбовці цього підрозділу поблизу Тиси виявили групу з семи чоловіків. На законні вимоги прикордонників зупинитися, порушники кинулися навтьоки. П’ятеро з них стрибнули у воду. Зрозумівши наскільки глибока та стрімка річка, троє одразу повернулися і спробували сховатися у чагарниках. Двох інших довелось рятувати прикордонникам.

Ще двох знайшли за допомогою безпілотника. Затриманими виявились жителі Тернопільщини, Сумщини, Харківщини, Рівненщини та Київщини. Чоловіки зізналися, що скористалися послугами переправників, яким кожен із них мав заплатити від 4 до 8,5 тисяч доларів США.

Крім цієї групи, прикордонники відділу «Тячів» біля Тиси затримали трьох чоловіків, які є жителями Кіровоградщини, Київщини та Харківщини. Усі троє самостійно проклали свій маршрут в Румунію через Тису, маючи хибну уяву про характер гірської річки, як такої, яку легко перейти вбрід.Ще один порушник кордону – киянин – на підході до річки травмувався під час спроби подолання загороджувального паркану. Військовослужбовці Держприкордонслужби надали йому допомогу, доставили в лікарню, де травмованому діагностували закритий перелом п’яткової кістки зі зміщенням.
Стосовно усіх затриманих порушників прикордонники склали протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Правову оцінку їхнім діям надаватиме суд.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон


Читайте також: 

Румунська Церква намагається розширити свої впливи на Україну: скандальне рішення представників духовенства

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорська