1. Новини Закарпаття
  2. >

Винахідлива жінка стежила за пересуванням поліцейських: у чому полягав хитрий план жінки?

03.02.2024 23:57 Без кордонів незвичайно

Жінка таємно встановила GPS-трекери на поліцейські машини.

Жінка таємно встановила GPS-трекери на поліцейські машини.

Вона прикріпила пристрої стеження до 6 машин

У Китаї жінка встановила GPS-трекери на поліцейські машини.

Про це пише China Daily.

Власниця автотранспортної компанії відстежувала рух правоохоронців містом Сян'яна, провінція Хубей, щоб допомагати своїм водіям уникати перевірок.

Схема стала відома 22 січня, коли бригада правоохоронних органів помітила незвичайну чорну скриньку, прикріплену до шасі одного з їхніх автомобілів під час планового технічного обслуговування. Під час перевірки з'ясувалося, що це пристрій GPS-стеження.

Подальше розслідування показало, що шість із 11 автомобілів правоохоронних органів були оснащені аналогічними трекерами. Простеживши за SIM-картами, прив'язаними до пристроїв стеження, влада змогла знайти винуватицю, місцеву жінку на ім'я Чжу, та затримала її.

Чжу зізналася, що відстежувала пересування поліцейських машин, щоб уникнути перевірок. Використовуючи мобільний застосунок, вона могла визначити місцеперебування транспортних засобів правоохоронних органів та попередити своїх водіїв, щоб вони трималися подалі і не отримали штраф.

За її зізнанням, у червні Чжу придбала через Інтернет шість магнітних GPS-трекерів за 350 юанів кожен. Вона прийшла на нічну стоянку автомобілів та встановила пристрої на шість машин.

Бізнесвумен покарали восьмиденним адміністративним арештом та штрафом у розмірі 500 юанів (70 доларів США).

Читайте також: «Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!