1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Між собою розмовляли російською: двох жінок прийняли за українок та висадили з автобусу (ВІДЕО)

59338

Пасажирок висадили з автобусу Відень-Прага нібито через голосні розмови.

Між собою розмовляли російською: двох жінок прийняли за українок та висадили з автобусу (ВІДЕО)

Вірменка за національністю Рузанна Джагарян та її подруга минулої середи їхали з аеропорту Відня до Праги. Перша жінка вже має чеське громадянство, друга – постійне місце проживання в Чехії. Між собою вони розмовляли російською мовою.

Про це пише Gromada.cz з посиланням на повідомлення чеського видання Seznam Zprávy.

Близько 22:00 водій автобусу оголосив, що настав час сну і треба поводитися тихо.

Одна з жінок почала шукати, як опустити крісло. Інший пасажир – іспанець, який знав російську, почав їй пояснювати, як це зробити. Розмова тривала близько 10 хвилин.

Після цього один з пасажирів поскаржився другому водієві, який в цей час відпочивав.

«Цей водій підійшов до нас, не звертаючись до чоловіків, які з нами розмовляли. Намагався сказати нам польсько-українською, що ми повинні замовкнути. Що зараз ніч, і якщо ми продовжимо розмови, то вони нас висадять і ми підемо пішки. Він був дуже агресивний», – розповіла Рузанна Джагарян.

Жінка впевнена, що їх прийняли за українок і тому нагрубили.

«Він говорив, що ми з України, їдьте додому і подібне», – сказала вірменка.

Через деякий час автобус зупинився на залізничній станції в Брно. До жінок підійшов інший водій, який весь час був за кермом.

«Він намагався, мабуть, якоюсь польською, сказати щось на зразок: «Дівчата, зараз я вам поясню, як поводитися», – розповіла жінка. Розмовляти з ним вона відмовилася.

Свідком ситуації була інша пасажирка з Німеччини. Вона каже, що водії були неприємні з самого початку поїздки, а жінки своєю розмовою нікому не заважали.

«Коли ми приїхали в Брно, водій погрожував жінкам, що викине їх. Я це помітила і підійшла запитати, що сталося. Іспанці вийшли в Брно. І тут водії почали говорити, що поведінка жінок типово українська. Певно, у них був стереотип», – розповіла німецька пасажирка.

Врешті водії сказали жінкам, що вони мають вийти з автобуса. Ті відмовилися.

«У цей момент одна з жінок почала знімати. Водій підійшов до неї впритул, поводився вкрай неприємно і загрозливо, знову звернув увагу на те, що вони, за його словами, українки. Я сказала, що в них є квиток і що вони повинні доставити їх до місця призначення. Його агресія зростала і в цей момент він підняв руку на жінку. Я не бачила, вдарив він її чи ні, але тоді інша жінка викликала поліцію», – розповіла жінка з Німеччини.

Відео: Seznam Zprávy

Поліція не допомогла, заявивши, що водії мають право висадити жінок. «Незадовго до півночі ми отримали повідомлення про порушення правил перевезення в міжміському автобусі, який щойно зупинився в Брно. На місці ми з’ясували, що двох людей вигнали з транспорту. Потім ці особи були належним чином проінформовані про можливість подання скарги відповідному перевізнику. Правоохоронцям не потрібно було нічого робити», – зачитав речник поліції Брно Петр Вала.

Врешті жінки дісталися до Праги іншим транспортом. Наступного дня вони написали скаргу у Flixbus. В компанії пообіцяли повернути пасажиркам гроші за квитки. Також у Flixbus заявили, що проведуть службове розслідування.

Читайте також: Мобілізація та біженці: в Чехії зробили заяву про видачу Україні військовозобов’язаних чоловіків

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber