1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Хотіли зробити «сюрприз» родичам: прикордонники врятували двох чоловіків, які ледь не втопилися у Тисі (ФОТО)

355
Без кордонів Новини Рахова

Двох закарпатців, які вирішили зробити «сюрприз» своїм родичам та зустріти новий рік у сімейному колі, врятували на Рахівщині прикордонники Мукачівського загону спільно із своїми румунськими колегами.

Хотіли зробити «сюрприз» родичам: прикордонники врятували двох чоловіків, які ледь не втопилися у Тисі (ФОТО)

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Задум чоловіків, які перебували у Чехії, полягав у спробі незаконного перетину кордону з Румунії в Україну через Тису. Втілюючи свій задум у життя чоловіки ледве не втопилися. Не зважаючи на те, що обидва були одягнені у гідрокостюми, вже на перших хвилинах занурення, через переохолодження та потужну течію, чоловіки почали втрачати сили та були дезорієнтовані.

Одного з них течією відкинуло назад на румунський берег, де його врятували румунські прикордонники. Інший дістався українського берега, проте, через знесилення, самостійно вибратись з води не зміг. На допомогу горе-дайверу поспів наряд відділення «Великий Бичків». Однією рукою порушник тримався за кущі дерев, у іншій тримав телефон, з якого намагався викликати когось на допомогу. Прикордонники витягнули замерзлого чоловіка з води та доправили у підрозділ, де надали змогу перевдягнутися у сухий одяг і зігрітися.

Читайте також: На Закарпатті прикордонники накрили контрабанду сигарет та алкоголю (ВІДЕО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber