1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Продумане» маскування підвело: митники з прикордонниками розповіли про “незаконну” знахідку на Берегівщині (ФОТО)

199
Без кордонів Новини Берегова

В напіввагоні з котунами руди залізної знайшли приховані заборонені предмети.

«Продумане» маскування підвело: митники з прикордонниками розповіли про “незаконну” знахідку на Берегівщині (ФОТО)

У вантажному потязі митники та прикордонники знайшли контрабандну.

Про це повідомили в пресслужбі Закарпатської митниці.

Щойно на митному посту "Батєво", що на українсько-словацькому кордоні, закарпатські митники спільно з прикордонниками виявили у вантажному потязі, який прямував з України до Угорщини, приховані від митного контролю 9 пакунків із тютюновими виробами.

Це сталося під час проведення спільного митно-прикордонного контролю потягу із вантажем «котуни», який прибув у пункт пропуску «Саловка-Еперешке», що на кордоні з Угорщиною. При огляді, в одному із вантажних  вагонів  закарпатські митники зі стражами кордону за допомогою ліхтарика, металевих щупів та лопат виявили приховані сигарети, які були заздалегідь обмотані у чорну поліетиленову плівку.

Незаконний товар приховали під шаром котунів руди залізної в одному із напіввагонів. Попри таке «продумане» маскування, тютюнові вироби вдалося виявити завдяки пильності та досвіду митно-прикордонного наряду, який помітив незначне зрушення насипу вантажу.

Через відсутність власника прихованих товарів та особи, причетної до їх незаконного переміщення через кордон, інспектори склали відповідний акт. Наразі триває підрахунок контрабандного тютюну.

Потяг, що слідував в Угорщину, буде відправлено за призначенням за кордон.

Читайте також: Штрафи на мільйони гривень: важлива інформація від митників /ФОТО

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber