1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Вагітна українка померла у Польщі жахливою смертю: що відомо про трагедію

16.12.2023 23:32 Без кордонів незвичайно Голос Карпат

27-річна українка померла у лікарні в польському місті Кротошин. Це сталося одразу після того, як вагітній жінці зробили кесарів розтин.

27-річна українка померла у лікарні в польському місті Кротошин. Це сталося одразу після того, як вагітній жінці зробили кесарів розтин.

Дитинка вижила, але з ознаками гіпоксії її госпіталізували в неонатальне відділення іншої лікарні – в Острові, пише PAP.

Жінку доставив до гінекологічного відділення її чоловік. На той момент вона була на 33-му тижні вагітності та скаржилася на погане самопочуття.

Чи винні медики, визначить слідство

Після обстеження вагітної лікарі вирішили терміново вдатися до кесаревого розтину. Чому саме таке рішення було прийнято, не розголошується, але всі документи наразі вивчають слідчі органи.

За кілька годин після операції породілля померла.

Смерть молодої жінки, до того ж вагітної, завжди викликає резонанс у суспільстві.

Різні здогадки почали ширитися ще й через те, що Кротошинська лікарня не сповістила про цей випадок ані поліцію, ані прокуратуру.

Щоправда, медики послалися на закон Про охорону здоров’я, за яким, про таку смерть мали сповістити лише найближчих рідних. До того ж, керівництво лікарні вважало, що фатальний випадок у жодному разі не був спровокований діями лікарів.

Проте прокуратура запросила документи з усіх відділень медичного закладу. А також проводить допити свідків.

Документацію прискіпливо вивчає спеціально створена група експертів. Перед ними стоїть завдання з’ясувати, чи правильними були дії медиків, чи могли вони запобігти смерті породіллі.

Саму судово-медичну експертизу мають провести 18 грудня.

Читайте також: Страйк стає смертельним: відомо про третю загибель водія на польсько-українському кордоні 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими