1. Новини Закарпаття
  2. >

Прикордонник про виїзд “броньованих”: чи можуть виїхати з України військовозобов’язані з бронню від роботодавця?

13.12.2023 20:52 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

Прикордонники дали детальне пояснення того, що саме потрібно, щоб працівників з бронню пропустили через держкордон.

Прикордонники дали детальне пояснення того, що саме потрібно, щоб працівників з бронню пропустили через держкордон.

Чоловіки, які отримали бронь від мобілізації від свого роботодавця, можуть виїжджати з України у воєнний стан, якщо їм оформили відрядження за кордон.


Чоловіки, які отримали бронь від мобілізації від своїх роботодавців, можуть виїжджати з України під час воєнного стану, якщо їм оформили відрядження за кордон. Роз'яснення опубліковано на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Потім, на пункті пропуску потрібно пред'явити всі відповідні документи. У відомстві нагадали, що цей момент регулюється постановою Кабміну від 03.03.2022 № 194 "Деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану".

Для підтвердження підстав перетину держкордону на виїзд (крім документів, зазначених у статті 2 закону "Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України") людина повинна подати також:

  • витяг з наказу Міністерства економіки (згідно з пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів від 03.03.2022 № 194);

  • документи про відрядження за кордон.

Читайте також: Вже з 1 січня 2024: Країна ЄС запроваджує велетенські штрафи для українців

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!