1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

З 11 грудня на ПП «Загонь — Чоп»: угорські перевізники також організують протест?

09.12.2023 23:31 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

Блокада кордону може стати ще масштабніше, адже угорські перевізники уже отримали дозвіл від поліції на протест.

Блокада кордону може стати ще масштабніше, адже угорські перевізники уже отримали дозвіл від поліції на протест.

В асоціації угорських автоперевізників (MKFE) заявили, що з понеділка, 11 грудня, почнуть демонстрацію на прикордонному пункті пропуску «Загонь — Чоп». Протест, який відбуватиметься «подібно до того, як це зробили польські та словацькі водії», уже дозволили в поліції.

Про це йдеться в заяві асоціації.

Мета демонстрації — привернути увагу Єврокомісії та уряду Угорщини до «серйозного впливу» угоди між Європейським Союзом та Україною.

Через лібералізацію вантажних перевезень, яку та передбачає, багато угорських підприємств опинились «у критичній ситуації», стверджують в асоціації.

Там також зазначають, що з часу укладення угоди, яка має «серйозні наслідки спотворення ринку», угорські перевізники послідовно протестували проти неї. Вони, зокрема, надсилали листи президентці та транспортним комісарам Єврокомісії.

Тепер перевізники вимагають переглянути угоду та відновити ліцензійні квоти для українсько-угорських перевезень.

В організації також закликали «шукати засоби, які можуть надати можливість на рівні держав-членів стримувати експансію українських перевізників».

Читайте також: “Розблокада” кордону по-українськи: з Польщі залізницею везуть першу партію вантажівок /ВІДЕО

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!