1. Новини Закарпаття
  2. >

“Відпливаючи від берега вони сміялися і розмовляли”: акула вбила жінку /ВІДЕО

07.12.2023 22:12 Без кордонів незвичайно Голос Карпат

Попри намагання медиків врятувати життя постраждалої, внаслідок серйозного пошкодження правої сторони тіла жінка померла.

Попри намагання медиків врятувати життя постраждалої, внаслідок серйозного пошкодження правої сторони тіла жінка померла.

На Багамах жінка загинула під час медового місяця з коханим внаслідок нападу акули. Про це повідомляє The Telegraph.

44-річна громадянка США та її чоловік, з яким вона за день до цього одружилася, займалися серфінгом на острові Нью-Провіденс. У момент трагедії оператор гідроцикла, який знаходився на пляжі, помітив акулу довжиною приблизно 4 метрів, яка потягла дошку під воду.

"Коли я побачив, що на дошці стоїть лише чоловік, я сказав про себе, що вона, мабуть, впала. Тоді було чутно його слабкі крики про допомогу. Це було безумство, бо я бачив, як вони відпливали від берега. Вони сміялися і розмовляли. Вони лише вчора побралися", – поділився він.

Рятувальник сів на човен і поплив, щоб забрати жертву та її чоловіка. Очевидці стверджують, що акула продовжувала плавати навколо дошки для серфінгу, на якій також була кров.

Медики намагалися провести жертві серцево-легеневу реанімацію, але їхні зусилля були марними. Внаслідок серйозного пошкодження правої сторони тіла жінка померла.


Читайте також: Ледь не втратила ногу: в Нью-Йорку акула напала на українську емігрантку (ФОТО 18+)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!