1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

“Відпливаючи від берега вони сміялися і розмовляли”: акула вбила жінку /ВІДЕО

170

Попри намагання медиків врятувати життя постраждалої, внаслідок серйозного пошкодження правої сторони тіла жінка померла.

“Відпливаючи від берега вони сміялися і розмовляли”: акула вбила жінку /ВІДЕО

На Багамах жінка загинула під час медового місяця з коханим внаслідок нападу акули. Про це повідомляє The Telegraph.

44-річна громадянка США та її чоловік, з яким вона за день до цього одружилася, займалися серфінгом на острові Нью-Провіденс. У момент трагедії оператор гідроцикла, який знаходився на пляжі, помітив акулу довжиною приблизно 4 метрів, яка потягла дошку під воду.

"Коли я побачив, що на дошці стоїть лише чоловік, я сказав про себе, що вона, мабуть, впала. Тоді було чутно його слабкі крики про допомогу. Це було безумство, бо я бачив, як вони відпливали від берега. Вони сміялися і розмовляли. Вони лише вчора побралися", – поділився він.

Рятувальник сів на човен і поплив, щоб забрати жертву та її чоловіка. Очевидці стверджують, що акула продовжувала плавати навколо дошки для серфінгу, на якій також була кров.

Медики намагалися провести жертві серцево-легеневу реанімацію, але їхні зусилля були марними. Внаслідок серйозного пошкодження правої сторони тіла жінка померла.


Читайте також: Ледь не втратила ногу: в Нью-Йорку акула напала на українську емігрантку (ФОТО 18+)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber