1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

«Обидві тривалий час проживали в країні»: в Ізраїлі загинули двоє громадян України

87

Інформація про наявність українців серед поранених або зниклих безвісти поки що відсутня.

«Обидві тривалий час проживали в країні»: в Ізраїлі загинули двоє громадян України

В Ізраїлі загинули двоє громадян України, вживаються заходи для організації репатріації тіл загиблих, інформація про наявність громадян України серед поранених або зниклих безвісти наразі відсутня, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в посольстві України в Ізраїлі.

"Посольство України отримало підтвердження від поліції Ізраїлю щодо загибелі двох громадян України. Вживаються заходи щодо організації репатріації тіл загиблих. Інформація про наявність громадян України серед поранених або зниклих безвісти наразі відсутня", - йдеться в повідомленні посольства.

Як повідомляється, посольство України продовжує перебувати в координації з поліцією, оперативним штабом МЗС та інститутом судової медицини Ізраїлю.

"Починаючи з 07 жовтня до посольства України надійшло понад 100 звернень українців. Надано допомогу 3 сім'ям у пошуку житла, 1 сім'ї у виїзді з м. Ашкелон, встановлено місцезнаходження 5 громадян України на півдні Ізраїлю. Аеропорт Бен Гуріон продовжує функціонувати в штатному режимі", - інформує посольство.

У свою чергу, речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко повідомив агентству "Інтерфакс-Україна", що підтверджено інформацію про загибель двох українок в Ізраїлі.

"Обидві громадянки тривалий час проживали в країні. Консули надають необхідну консульську допомогу, підтримують зв'язок із родичами", - сказав Ніколенко.

Як зазначається в повідомленні, Сили ЦАХАЛу станом на зараз продовжують стабілізаційні заходи на територіях звільнених міст. За наявними відомостями, кількість загиблих унаслідок комбінованих атак ХАМАСу становить майже 300 осіб, близько 1900 осіб дістали поранень, ще понад 700 осіб вважаються зниклими безвісти".

Посольство України в Ізраїлі також інформує про ситуацію в Секторі Гази.

"За даними МОЗ Палестини, кількість загиблих унаслідок авіаударів Ізраїлю в Секторі Гази зросла до 313 осіб від ранку 7 жовтня 2023 р., ще понад 1990 зазнали поранень. Станом на 15.00 громадяни України в Секторі Гази та на Західному березі не постраждали. Зафіксовано одне звернення щодо можливості організації евакуації (7 жовтня 2023 р., жителька м. Газа)", - ідеться в повідомленні.

Як наголошується в повідомленні, підтримується постійний контакт з активістами української громади в Секторі Гази.

"Представництво України при Палестинській національній адміністрації (ПНА) вживає заходів із налагодження комунікації з країнами-партнерами, що мають представництва в ПНА, для вжиття спільних евакуаційних заходів", - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Ізраїль розпочав операцію "Залізні мечі".

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber