1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Дуда пояснив, на яких умовах Польща передасть Україні зброю

25.09.2023 15:06 Без кордонів

Президент Польщі Анджей Дуда зазначив, що Польща готова постачати Україні стару військову техніку, після її заміщення новою.

Президент Польщі Анджей Дуда зазначив, що Польща готова постачати Україні стару військову техніку, після її заміщення новою.

Як сказав Дуда в інтерв’ю польському виданню Super Express, після консультацій з прем'єром вони обидва згодилися, що про передачу будь-якої нової техніки від Польщі Україні "не може бути й мови", пише УНІАН.

"Ми обидва сказали, що про надсилання будь-якої нової техніки, яку ми зараз закуповуємо, як-от гаубиці K2 або танки K9, не може бути й мови. Ця техніка має служити посиленню польської армії. Ми не витрачаємо мільярди, щоб раптово їх віддати", - наголосив Дуда.

Водночас він зазначив, що це не означає, що Польща взагалі не передаватиме Україні зброю.

"Коли старе обладнання замінюють на сучасне, я без проблем відправляю його українцям. Не варто робити надто далекосяжні висновки. Ми повинні контролювати свої емоції, бо давайте пам’ятати, хто найбільше виграє, якщо Польща та Україна розійдуться. Наслідки можуть бути трагічними", - сказав польський президент.

Нагадаємо, Синоптик назвала точну дату, коли в Україні похолодає і підуть дощі 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте на ГК:У Польщі 18-річний українець загинув під час погоні: деталі інциденту
Читайте на ГК:Одна із європейських країн готує зміни для біженців з України: що важливо знати
Читайте на ГК:Європа готується до масштабної війни: поляки масово переселяються до Іспанії