1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські митники на кордоні вилучили більше 5 тонн м’яса: відома причина (ФОТО)

30.08.2023 15:53 Без кордонів незвичайно

Неуважність керівника іноземної фірми призвела до вилучення на кордоні понад 5,6 тонн м’ясної продукції.

Неуважність керівника іноземної фірми призвела до вилучення на кордоні понад 5,6 тонн м’ясної продукції.

  Повертаючись з Угорщини через митний пост «Тиса», водій вантажного транспортного засобу надав товаросупровідні документи, згідно з якими в режимі «імпорт» переміщував у рефрижераторі товар «М’ясо куряче механічної обвалки (фарш), дрібного помолу, заморожене без дрібної кулінарної обробки», в кількості 23 палети, вагою 21,5 тонн, вартістю понад 9,6 тис євро.

  Відправником зазначеного товару в документах фігурувало угорське підприємство, а отримувачем – київське.

  Та коли інспектори управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці провели частковий огляд рефрижератора, то виявили там заморожені «блоки» м’яса курки з жиром та шкірою. Це стало підставою для проведення ретельної перевірки всього імпортного товару.

  Згодом з’ясувалося, що під час перевірки запасів на складах виявлено пересортування партії товару. У відправлену продукцію потрапили блоки зазначених заморожених обрізків курячого м’яса. За результатами проведеного аудиту, обсяг виявленої іншої м’ясної продукції складав понад 5,6 тонн (378 блоків). Відповідальною особою за відправку товару є директор угорського підприємства, який направив митниці документи з неправдивими даними щодо асортименту та вартості зазначеної м’ясної продукції.

  Тож, відносно угорського керівника складено протокол за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Не задекларований товар, який переміщували з приховуванням від митного контролю, тимчасово вилучено. Його остаточну оцінку визначить спеціаліст-експерт. Справу скерують до суду.

  Нагадаємо, що санкції даної статті МКУ передбачають накладення штрафних санкцій у вигляді стягнення 100% вартості предметів правопорушення з їх конфіскацією.

Читайте на ГК:Небезпечна пилова буря над Україною: на Закарпатті пил із Сахари також могли бачити
Читайте на ГК:Закарпатці продовжують палити суху траву: пожежі знищили ще 9 гектарів землі (ФОТО)
Читайте на ГК:Непоправна втрата сколихнула все Закарпаття: клята війна забрала ще одного Героя (ФОТО)