1. Новини Закарпаття
  2. >

У Росії готуються до нової мобілізації - ГУР

14.08.2023 18:11 Без кордонів

Росія має намір відновити боєздатність і наступальний потенціал своєї армії.

Росія має намір відновити боєздатність і наступальний потенціал своєї армії.

Відтак, керівництво окупаційної армії декларує намір створити цілу низку нових військових формувань: десантних полків, дивізій, механізованих бригад.

Як повідомив в інтерв'ю Obozrevatel представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, є дані про намір РФ здійснити нову хвилю мобілізації.

"За нашими оцінками, у Кремлі планують мобілізувати на війну в Україні кілька сотень тисяч людей. Щоб реалізувати цей план з метою втримати те, що Росія окупувала, а також продовжувати воєнний тиск на нашу державу, ворогу необхідна не лише мобілізація, але й час на підготовку солдатів та їхнє оснащення", - сказав Скібіцький.

Представник ГУР зауважив, що масова мобілізація – непопулярне рішення для путінського режиму, але іншого виходу нема. У Кремлі "вже давно до цього готуються".

"Держава-агресорка вже прийняла низку законів і нормативних актів, які посилюють покарання за неявку у військкомат та ухилення від мобілізації. Також на Росії збільшили призовний вік, а саму повістку на війну тепер надсилають в електронному форматі", - зазначив Скібіцький.

Він нагадав, що росіянам, які не вчиняли воєнних злочинів та не хочуть брати участь у війні проти України, гарантовано захист в межах проекту для добровільної здачі в полон "Хочу жить".

Нагадаємо, У Польщі затримали розклеювачів із закликами приєднатися до ПВК "Вагнер" 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте на ГК:Відомий актор загинув жахливою смертю у 27 років: що відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:Двоє українок потрапили у смертельну аварію в Німеччині: деталі жахливої ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Можуть вплинути й на роботу комп'ютерів: уповільнення обертання землі та наслідки таких змін