1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Заробляли на українках: у Польщі затримано босів бізнесу з "полуничкою"

10.08.2023 09:50 Без кордонів незвичайно

У Польщі викрили групу, яка втягувала українок у проституцію.

У Польщі викрили групу, яка втягувала українок у проституцію.

Під прикриттям компанії з оренди та прибирання приміщень у Пулавах діяло організоване злочинне угруповання, яке заробляло на проституції громадянок України. Про його ліквідацію в середу повідомила воєводська поліція в Любліні.

Група складалася з трьох чоловіків і однієї жінки. Його члени вже почули звинувачення в зароблянні грошей на проституції, повідомляє lubelska.policja.gov.pl., пише ukrayina.pl/.

Слідчі поліції Любліна затримали трьох чоловіків 45, 49 та 53 років та 52-річну жінку. Нелегальний бізнес відбувався в Пулавах. Усіх затриманих суд уже тимчасово заарештував. Поліція проводила свою діяльність під наглядом окружної прокуратури в Любліні.

Як інформує сайт поліції, керував групою 49-річний чоловік із гміни Пулави, який з метою легалізації праці жінок, які займаються проституцією, заснував фіктивну компанію, що займалася орендою кімнат та прибиранням. Таким чином разом з іншими затриманими він отримував фінансову вигоду від заняття проституцією громадянок України.

Учасники групи займалися, зокрема, розміщенням оголошень в Інтернеті, наданням приміщень для надання сексуальних послуг та контактом з людьми, які користуються послугами.

Справу розслідують кримінальні слідчі Головного управління поліції в Любліні. Саме їхні дії призвели до затримання чотирьох підозрюваних. Після доставлення до окружної прокуратури в Любліні всім затриманим суд висунув обвинувачення, а потім тимчасово заарештував їх.

Читайте також: На Закарпатті запустять новенькі комплекси автоматичної фіксації ПДР: відомі місця встановлення (ВІДЕО)

Читайте на ГК:У Польщі 18-річний українець загинув під час погоні: деталі інциденту
Читайте на ГК:Одна із європейських країн готує зміни для біженців з України: що важливо знати
Читайте на ГК:Європа готується до масштабної війни: поляки масово переселяються до Іспанії