1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії звільнили офіціанта, який знущався над українкою: подробиці

05.08.2023 10:37 Без кордонів незвичайно

У ресторані в містечку Брандіс-над-Лабем-Стара-Болеслав, що поблизу Праги, розгорівся скандал через поведінку офіціанта, який цькував біженку із Українки та увімкнув при них гімн Росії.

У ресторані в містечку Брандіс-над-Лабем-Стара-Болеслав, що поблизу Праги, розгорівся скандал через поведінку офіціанта, який цькував біженку із Українки та увімкнув при них гімн Росії.

Про це, як повідомляє "Європейська правда", йдеться в матеріалі "Радіо Свобода".

Українка Олеся Кошілка, яка переїхала в Чехію після початку повномасштабної війни Росії проти України, розповіла виданню, що прийшла з подругою в заклад CottonClub Brandýs у містечку біля Праги.

Коли дівчина попрохала пароль від Wi-Fi, офіціант чех їй відповів, що інтернет тільки російський, а через кілька хвилин у закладі увімкнули гімн Росії.

"Я не розумію, що відбувається, заходжу всередину і кажу: "Це гімн Росії?" На що відповідають: "Так". Я кажу, що я – українка. На що мені відповідають: "І що?", починають сміятися і вмикають звук сирени", – розповіла Кошілка.

Коли дівчина виклала відео із CottonClub Brandýs в інтернет і заклад отримав багато негативних відгуків, їй зателефонував власник закладу і перепросив. Також заклад опублікував свою позицію в соцмережах.

"Ми не згодні з політичними поглядами наших співробітників і відмежовуємося від них… Ми також не згодні з порушенням прав і свобод людини, яке відбувається проти України ", – зазначили там, додавши, шо вирішили звільнити офіціанта – ініціатора конфлікту.

Нагадаємо, Народні прикмети 5 серпня: яке сьогодні свято, що не можна робити

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте на ГК:Відомий актор загинув жахливою смертю у 27 років: що відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:Двоє українок потрапили у смертельну аварію в Німеччині: деталі жахливої ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Можуть вплинути й на роботу комп'ютерів: уповільнення обертання землі та наслідки таких змін