1. Новини Закарпаття
  2. >

Хитрість не вдалася: на кордоні з Угорщиною трапився казусний випадок (ФОТО)

01.08.2023 18:06 Без кордонів

Співробітник чеської фірми підробив документи, щоб перевести в Україну службове авто.

Співробітник чеської фірми підробив документи, щоб перевести в Україну службове авто.

Спробі незаконного ввезення на територію України транспортного засобу завадили прикордонники Мукачівського загону.

Незаконну оборудку виявив інспектор прикордонного контролю в пункті пропуску «Вилок».

Під час перевірки документів на автомобіль «Skoda Superb» 2018 року випуску з чеськими реєстраційними номерами, яким в Україну прямував наш 29-річний співвітчизник, прикордонники виявили низку ознак, які вказували на повну підробку свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Зокрема у наданому українцем документі був відсутній встановленого зразка мікротекст, установчі дані нанесені струменевим друком, крім того, в ультрафіолетових променях було встановлено невідповідність флуоресценції.

У ході подальшого вивчення обставин правопорушення, прикордонники виявили оригінальне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. З’ясувалося, що авто, яким керував українець належить чеській фірмі де він працював. Для в’їзду на територію України чоловік повинен був мати доручення на право керування транспортним засобом, проте отримати його не зміг, а тому вирішив підробити документ щоб перетнути кордон.

Про виявлення у діях українця кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники повідомили співробітників Нацполіції .

Водія та транспортний засіб встановленим порядком передано працівникам Берегівського районного відділу поліції.   

                                                                    

Читайте на ГК:Почули не те, задля чого зібрались: як відбувались громадські слухання у Тур'я-Реметівській громаді з метою встановлення ВЕС на гірській полонині?
Читайте на ГК:Із Закарпаття до Чехії курсуватиме новий потяг: перший рейс запустять уже в березні
Читайте на ГК:Масштабний зсув ґрунту на Закарпатті й каменепад із вершини: в одному з районів природа мстить людям уже не вперше