1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Застали її в ліжку: в Польщі поліція взялася за п’яну українку, яка опікувалася шістьма дітьми

364

Проти 42-річної громадянки України відкрили кримінальне провадження.

Застали її в ліжку: в Польщі поліція взялася за п’яну українку, яка опікувалася шістьма дітьми

Поліцейські з міста Освенцим (Малопольське воєводство) відкрили провадження проти 42-річної громадянки України, яка, маючи в організмі 2 проміле алкоголю, опікувалася шістьма дітьми.

Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт поліції, повідомленні про нетверезу жінку з 6-ма дітьми надійшло від представника однієї з місцевих організацій, яка допомагала двом родинам з України, що проживали в одному помешканні. На місце одразу виїхав патруль. 

У вказаному помешканні поліцейські виявили заявника, шістьох дітей віком від 7 до 15 років та нетверезу жінку, яка лежала в ліжку. Тест показав, що в її крові було 2 проміле алкоголю. Жінку в такому стані й затримали, виявилося, що четверо дітей, якими вона мала опікуватися були її, а ще двоє — її співлокаторки.

Проти 42-річної українки відкрили провадження за підозрою у вчиненні злочину, що полягає в створенні безпосередньої небезпеки заподіяння шкоди здоров’ю чи життю неповнолітніх. Матеріали щодо зафіксованої недбалості у здійсненні піклування передали також до Окружного суду Освенціма, відділу сім’ї та неповнолітніх. 

“Стан, в якому жінка опікувалася дітьми, може свідчити про її залежність від алкоголю, тому до міської комісії з вирішення проблем алкоголізму також буде направлена окрема заява”, - йдеться в повідомленні поліції.

Нагадаємо, раніше ми писали, що тисячі українських біженців готуються до масового від'їзду з Чехії.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber