1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

За експлуатацію українців: у Польщі засудили нечесного роботодавця

10.06.2023 22:59 Без кордонів Актуально

Роботодавець без докорів сумління, користуючись необізнаністю іноземців, свідомо видав трьом українцям фальшиві дозволи на працю.

Роботодавець без докорів сумління, користуючись необізнаністю іноземців, свідомо видав трьом українцям фальшиві дозволи на працю.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на eska.pl, все почалося ще в грудні 2022 року, коли на польсько-українському кордоні прикордонники з Сосновця виявили у громадянина України підроблений дозвіл на роботу (zezwolenie na pracę).

Виявилося, що цей випадок став вершиною айсберга. У ході розслідування з’ясувалося, що фальшивий дозвіл на роботу громадянин України отримав від свого роботодавця, який стверджував, що цей документ оригінальний. Однак фактично все виявилося інакше. Роботодавець без докорів сумління, користуючись необізнаністю іноземців, свідомо видав трьом українцям фальшиві дозволи на працю.

Більше того, роботодавець не сплачував до ZUS жодних внесків, що позбавило працівників можливості на отримання соціальних допомог та послуг. Підприємця із Сосновця звинуватили у порушенні прав найманих працівників та підробці документів на працевлаштування. Чоловік визнав свою провину.

Суд, який відбувся у травні 2023 року, призначив горе-роботодавцю покарання у вигляді 8 місяців позбавлення волі з відстрочкою на 2 роки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Польщі потонула 12-річна дівчинка з України.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими

Читайте на ГК:У Польщі 18-річний українець загинув під час погоні: деталі інциденту
Читайте на ГК:Одна із європейських країн готує зміни для біженців з України: що важливо знати
Читайте на ГК:Європа готується до масштабної війни: поляки масово переселяються до Іспанії