1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Польща закриває кордони з деякими країнами: відомо причини

98

Заборона почне діяти для російських і білоруських фур.

Польща закриває кордони з деякими країнами: відомо причини

Польща закриває кордон для російських і білоруських фур із 1 червня. 

Відповідне розпорядження підписав міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Маріуш Камінський у понеділок, 29 травня, повідомляє PAP.

Відтак, з 1 червня Польща не пропускатиме через Білорусь до себе вантажні автомобілі, сідельні тягачі, причепи й напівпричепи, зареєстровані на території Білорусі та Росії.

Заборона з'явилася вслід за санкціями проти 365 білоруських посадовців у відповідь на ув’язнення активісту польської меншини в Білорусі, співголови Спілки поляків Білорусі Анджея Почобута.

Польща однією з перших засудила злочинну війну Путіна проти України та взялася за антиросійські санкції. Нещодавно стало відомо, що Польща створить комісію з вивчення впливу Росії на внутрішню безпеку країни в 2007-2022 роках. У комісії буде 9 членів, призначення і звільнення яких буде в повноваженнях Сейму. 

Кілька днів тому президент Польщі Анджей Дуда підписав законопроект, який дозволить розслідувати діяльність державних чиновників в інтересах Росії, що могло завдати шкоди державним інтересам Польщі.

Нагадаємо, Чехія запустила до України нові потяги: відомо де проходить пересадка і яка вартість квитків 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber