1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Скільки заробляють українці у Польщі: відомо суми

22.04.2023 10:32 Без кордонів

Кожен третій громадянин України заробляє в Польщі 3-4 тисячі злотих (26,3-35,1 грн). Однак мінімальна заробітна плата в Польщі в 3,5 рази вища, ніж в Україні.

Кожен третій громадянин України заробляє в Польщі 3-4 тисячі злотих (26,3-35,1 грн). Однак мінімальна заробітна плата в Польщі в 3,5 рази вища, ніж в Україні.

Про це повідомляє видання gazetaprawna.

"Часто співробітники з України, які приїжджають до Польщі на заробітки, працюють понад 40 годин на тиждень, завдяки чому можуть заробляти ще більше. Для роботи, як і раніше, обирають шатлову модель. Так вони працюють у нас півроку, щоб поправити свій домашній бюджет, а потім повертаються в Україну", - сказав засновник Служби персоналу та експерт ринку праці Кшиштоф Інґлот.

Зарплати від 4 до 5 тисяч злотих (35,1–43,9 тис. грн). Викликає тривогу той факт, що 12% людей погоджуються працювати за гроші нижче за мінімальну заробітну плату в Польщі.

Опитування показує, що кожен третій працівник із України стверджує, що витрачає у Польщі від 200 до 500 злотих на місяць.

"Такі скромні витрати часто можливі завдяки великому соціальному пакету, який включає, серед іншого, харчування, транспорт до роботи та проживання. Однак є люди, які витрачають більше. 31% людей витрачають на це від 500 до 1000 злотих. Цілі та 14% на витрати на проживання витрачає від 1000 до 2000 злотих щомісяця", – зазначає видання.

Опитування співробітників України провело агентство Rating Group. До нього увійшли особи, які мали досвід роботи у Польщі за останні 5 років. Це були мешканці чотирьох українських прикордонних міст: Львова, Луцька, Тарнополя та Івано-Франківська.

Нагадаємо, Прямували до Угорщини: на Закарпатті зупинили човен з ухилянтами (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Українських дітей у Польщі зобов’яжуть піти до місцевих шкіл: подробиці
Читайте на ГК:У Польщі 18-річний українець загинув під час погоні: деталі інциденту
Читайте на ГК:Одна із європейських країн готує зміни для біженців з України: що важливо знати