1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Без кордонів

Їх кількість збільшується: Чехія готова модернізувати десятки Т-72 для України

Без кордонів Світ 0

37 модернізованих танків Т-72 вже поставлено в Україну.

Їх кількість збільшується: Чехія готова модернізувати десятки Т-72 для України

Чехія запропонувала модернізувати ще кілька десятків танків Т-72, аби посилити військову підтримку України. Про це у п'ятницю, 21 квітня, заявив заступник чеського міністра оборони Даніель Блажковець у ході засідання у форматі Рамштайн, передає Міноборони Чехії.

Блажковець також додав, що нинішні пріоритети Чехії в підтримці України - бойові машини піхоти БМП-2, танки, боєприпаси великого калібру, засоби радіоелектронної боротьби, розвідки та протиповітряної оборони.

За його словами, завдяки співпраці з українськими та закордонними партнерами у Чехії ще є конкретні проєкти, які можна швидко реалізувати та які входять до списку пріоритетних для України. У рамках тристороннього проєкту зі США та Нідерландами щодо постачання понад 90 танків в Україну вже поставлено 37 модернізованих танків Т-72, і щомісяця їх стає більше.

Крім того, Чехія готова вести переговори щодо створення центру технічного обслуговування, ремонту та капітального ремонту важкої техніки в рамках державного підприємства та кількох приватних компаній. Інша форма допомоги орієнтована, зокрема, на підготовку кадрів: до кінця поточного року планується навчити до 4 000 українських військовослужбовців.

Нагадаємо, раніше ми писали, що для деяких українців Кабмін спростив виїзд за кордон.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Найсвіжіші новини: