1. Новини Закарпаття
  2. >

Масове повернення українців з-за кордону: у Держприкордонслужбі назвали причину

12.04.2023 21:33 Без кордонів

Збільшення кількості наших громадян, які повертаються, почали відмічати з 29 березня.

Збільшення кількості наших громадян, які повертаються, почали відмічати з 29 березня.

Другий тиждень українці масово повертаються в Україну з-за кордону. Перевага в’їзду над виїздом сягає 10-20 тисяч людей на добу, пише РБК-Україна.

Яка ситуація на кордонах України у зв’язку із повернення українців додому, розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"Поступове збільшення пасажиропотоку прикордонники України почали відмічати з 29 березня. До того пасажиропотік в середньому був до 80 тисяч осіб за добу в обох напрямках, не було чіткої переваги виїзду громадян, які перетинають кордон, або в’їзду", – зазначив Андрій Демченко.

"Починаючи з 29 березня пасажиропотік почав рости до 90 тисяч, понад 110 тисяч осіб на добу, особливо в суботу-неділю. Це чітко фіксувалося і 1-2 квітня, і 8-9-го. За вчора пасажиропотік був на рівні до 90 тисяч осіб", – розповів речник ДПСУ.

За останні два тижні відзначається чітка перевага в’їзду громадян над виїздом. Основну категорію тих, хто в’їжджає, становлять громадяни України.

"Тобто ми добре розуміємо, що громадяни України на даний момент повертаються з-за кордону, щоб провести Великодні свята в Україні. При тому, що різниця на в’їзд може досягати 10-20 тисяч на добу осіб і більше. Суттєва перевага в’їзду на ці свята навіть більша, ніж ми фіксували на новорічні свята", – звернув увагу він.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в мережі показали казкові пейзажі на Перечинщині.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Обережно! Список найпоширеніших шахрайських схем в інтернеті
Читайте на ГК:На фронті склалася патова ситуація, - Зеленський
Читайте на ГК:Овни поборють свою лінь, а сміливий вчинок Левів переверне їх життя: гороскоп на 5 лютого