1. Новини Закарпаття
  2. >

Вбивство протягом трьох місяців: зафіксовано перший випадок нападу грибка на людину

01.04.2023 09:04 Без кордонів незвичайно

В Індії 61-річний чоловік звернувся по допомогу до лікарні. Він скаржився на симптоми, схожі на грип, які не міг лікувати самостійно.

В Індії 61-річний чоловік звернувся по допомогу до лікарні. Він скаржився на симптоми, схожі на грип, які не міг лікувати самостійно.

Про це пише Daily Mail.

Під час обстеження у чоловіка виявили абсцес трахеї. Потім хірурги провели процедуру, злили гній та відправили зразки до лабораторії.Зразки свідчили, що чоловік заразився грибковим захворюванням (chondrostereum purpureum), що є смертельним для рослин. Це перший випадок в історії, коли людина стала жертвою грибка-вбивці, орієнтованого на рослини.

Дослідники припускають, що чоловік зазнав нападу грибка-вбивці, коли проводив власні дослідження, як міколог рослин, що включали роботу з пліснявою, дріжджами та грибами. Відомо, що чоловік довгий час працював зі зразками, що, певно, і стало причиною зараження.

Цей інцидент став першим зареєстрованим доказом, що цей конкретний тип грибка також небезпечний і для людей, а не тільки рослин.

Нагадаємо, Погода погіршиться: закарпатців попереджають про сильні опади 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Війська західних країн можуть опинитися в Україні: заява ексспецпредставника США в Україні
Читайте на ГК:Google стане платним?: користувач повинен буде заплатити за пошуковик в деяких випадках
Читайте на ГК:Вчені відкопали рідкісне кумедне видовище: "пікатний" момент застряг у шматку бурштину (ФОТО)