1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

У Молдові проросійські сили влаштували акцію: що відомо на даний момент

136

У Молдові 12 березня відбувається проросійська акція протесту, під час якої можливі заворушення. Вже затримано понад 50 людей.

У Молдові проросійські сили влаштували акцію: що відомо на даний момент

Про це повідомив голова Генерального інспекторату поліції Віорел Чернеуцяну, пише Newsmaker.

Він попередив, що російські спецслужби планують дестабілізувати ситуацію в Молдові, зокрема, на проросійській акції, яку проводять сьогодні члени та прихильники партії "Шор".

"Організатори майбутніх заворушень сформували 10 груп по 10 осіб, яких готували до акцій. Усі їхні дії координували з Росії. При цьому всім завербованим обіцяли за організацію заворушень 10 тисяч доларів і підтримку з боку політичних сил у Молдові", — сказав Чернеуцяну, додавши, що семеро з них були затримані 11 березня.

Поліція, своєю черго, вже повідомила про затримання в Кишиневі двох чоловіків, які мали при собі заборонені предмети. За інформацією правоохоронців, обидва йшли на проросійський протест у центрі столиці.

У затриманих виявили кастети та газові балончики. Згодом було затримано ще 54 особи, серед яких 12 неповнолітніх.

Правоохоронці зазначили, що затримані теж планували взяти участь у проросійському протесті. Затримані поводилися підозріло і у них виявили заборонені предмети, у тому числі ножі.

Усіх затриманих доставили до відділення поліції для допиту. 

Крім того, повідомляється про перші сутички з правоохоронцями.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber