1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті спрацювала система радіаційного контролю на кордоні: відомі деталі (ФОТО)

02.03.2023 21:36 Без кордонів

Іонізуюче випромінювання йшло від людей.

Іонізуюче випромінювання йшло від людей.

Як повідомила Державна екологічна інспекція у Закарпатській області, спеціалісти сектору радіаційного контролю Державної екологічної інспекції у Закарпатській області з початку року 12 разів виїздили в митні пункти пропуску через держкордон за повідомленням Держприкордонслужби про спрацювання cистеми радіаційного контролю.

Відповідно до Порядку взаємодії Державної прикордонної служби та Державної екологічної інспекції держінспектори в мінімально можливий строк з моменту надходження такого повідомлення прибувають в пункт пропуску з метою проведення перевірки додержання вимог законодавства про радіаційну безпеку. Вимірювання здійснюються фахівцями Інспекції з використанням дозиметра-радіометра МКС-07 «Пошук». Всі цьогорічні спрацювання були зафіксовані відносно громадян. Перевищення допустимого рівня іонізуючого випромінювання від них були пов’язані з проходженням лікування в медичних закладах, про що свідчать відповідні документи.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, влада США висловила свої припущення, що  COVID з'явився через витік у лабораторії.

Читайте на ГК:Закарпатська митниця підбила підсумки: товарообіг уже перевищив рекордні межі
Читайте на ГК:Реальна загроза для довкілля і людського здоров'я: у Закарпатті виявили стихійні сміттєзвалища (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті посилили охорону уздовж кордону з Румунією: вимушений захід повинен вберегти людей від трагічної смерті (ВІДЕО)