1. Головна
  2. >
  3. Без кордонів

Вантажівка з мертвими мігрантами: відомо нові подробиці трагедії (ФОТО 18+)

0 Без кордонів Світ

Після того, як у Болгарії знайшли вантажівку з 18-ма мертвими мігрантами, прокуратура оголосила звинувачення шістьом особам, зокрема й водію вантажівки та його супутнику.

Вантажівка з мертвими мігрантами: відомо нові подробиці трагедії (ФОТО 18+)

Їх підозрюють у торгівлі людьми. П'ятеро обвинувачених уже перебувають під вартою, а одному вдалося втекти з країни. Його розшукують, інформує Reuters

Прокуратура заявила, що вантажівку з 52-ма мігрантами кинули біля села Локорсько, коли водій та його супутник виявили, що багато людей знедужали, а 18 із них померли. Водій не зупинив автівку навіть після серйозного ДТП, розповів заступник болгарського генпрокурора Борислав Сарафов.

"Цей випадок демонструє надзвичайну бездушність і те, що мігрантів сприймають лише як товар, який слід переправляти з одного місця в інше, незалежно від того, живі вони чи мертві", — сказав він.

За словами правоохоронця, 18 людей померли від нестачі кисню, оскільки їх запхали у вантажівку, "як у консервну банку". Інші 34 мігранти, яких терміново госпіталізували, залишаються в стабільному стані.

Прокуратура заявила, що людей переправляли від кордону з Туреччиною через Болгарію до Сербії, звідки вони планували поїхати до Великої Британії, Німеччини та Франції. 

Нагадаємо, В ОК "Південь" пояснили, чому Україна не збиває повітряні кулі, які запускає РФ 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також: